Naturalne, organiczne, ekologiczne składniki

Do sporządzania unikatowych receptur, a w następstwie produkcji wyjątkowego kosmetyku, wykorzystujemy organiczne certyfikowane składniki. Zwracamy szczególną uwagę, aby pochodziły z ekologicznych upraw od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Nie znajdziesz u nas surowców pochodzących z roślin modyfikowanych genetycznie oraz syntetycznych kompozycji zapachowych lub perfum. W kosmetykach Dermeco zawarte są oleje, wyciągi, hydrolaty i inne substancje aktywne, które pochodzą z przeróżnych zakątków świata, bo w naszych produktach ma być to, co dla Twojej cery jest najlepsze.

Nie testujemy na zwierzętach

Nie przeprowadzamy badań nad naszymi kosmetykami na zwierzętach!
🐰Króliczki tylko głaszczemy i przytulamy. 🐰 
Żaden surowiec użyty do komponowania naszych kosmetyków nie jest pochodzenia zwierzęcego. 

Nigdy nie stosujemy szkodliwych dla cery substancji

W naszych kosmetykach NIE znajdziesz:

PEG – glikolu polietylenowego,
parabenów,
SLS – laurylosiarczanu sodu,
SLES – etoksylowanego laurylosiarczanu sodu,
MEA/DEA/TEA – mono-/di-/trietanoloamin,
pochodnych formaldehydu,
chemicznych filtrów UV,
składników pochodzenia zwierzęcego,
syntetycznych barwników,
syntetycznych zapachów i perfum,
wazeliny, parafiny i lanoliny.

Nie mamy nic do ukrycia

Na opakowaniach naszych kosmetyków znajdują się dokładne składy. Możesz także na naszej stronie internetowej przyjrzeć się surowcom użytych w naszych recepturach.

Opakowania

Wykorzystane dla naszych produktów opakowania zostały wykonane z naturalnych oraz pochodzących w 100% z recyklingu surowców. Zaprojektowaliśmy je z myślą o ich powtórnym wykorzystaniu. Bambus w naszych opakowaniach pochodzi wyłącznie z plantacji dedykowanych do celów produkcyjnych, a nasze butelki PET powstają z przetworzonych wtórnie tworzyw.

Procesy produkcji i ich kontrola

Podczas wytwarzania naszych produktów zastosowane są najwyższe standardy GMP, a nasza linia produkcyjna spełnia najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa.