Dermeco art of nature

O marce

DermECO to polska marka kosmetyków, która powstała w odpowiedzi na potrzeby i wyzwania, jakie stawia cera. Nasze produkty zostały stworzone ręcznie na bazie naturalnych i starannie wyselekcjonowanych składników tak, aby zapewnić Tobie wyjątkową pielęgnację i optymalne działanie.Wszelkie receptury DermECO to połączenie natury i wiedzy farmaceutów, kosmetologów i technologów, zamknięte w opakowanie, które dumnie zdobi półki.

W naszych kosmetykach NIE znajdziesz syntetycznych zapachów i perfum, PEG – glikolu polietylenowego, parabenów, SLS – laurylosiarczanu sodu, SLES – etoksylowanego laurylosiarczanu sodu, MEA/DEA/TEA – mono-/di-/trietanoloamin, pochodnych formaldehydu, chemicznych filtrów UV, składników pochodzenia zwierzęcego, syntetycznych barwników, wazeliny, parafiny i lanoliny. 

O nas

Z nieukrywaną przyjemnością chcemy się Tobie przedstawić!

Agata Marszał-Kłosowska – magister farmacji, autor receptur, współzałożyciel i współwłaściciel marki DermECO.

Od czasów szkoły podstawowej interesował mnie świat medyczny, budowa i funkcjonowanie wszelkich organizmów oraz chemia, która jest nierozłączną częścią medycyny. Przez wiele lat „pochłaniałam” książki o rzadkich chorobach, sposobach leczenia, innowacyjnych lekach itp. Aż w liceum nadszedł czas na wybór dalszej ścieżki edukacji i kierunku zawodowego. Wybór padł na farmację, która pozwoliła mi połączyć zamiłowanie do chemii i natury człowieka. Teraz moja ścieżka zawodowa toczy się jednocześnie przez badania kliniczne w jednej z dużych firm farmaceutycznych oraz pracę z pacjentami w aptekach.

Borykając się jednak przez wiele lat z problemami skórnymi, poczynając od wszelkich alergii, a kończąc na trądziku, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać wiedzę, którą zdążyłam posiąść, a którą w dalszym ciągu uzupełniam i poszerzam. Dzięki temu połączyłam naturę, farmację i własne doświadczenie, czego efektem są naturalne kosmetyki do pielęgnacji DermECO. Moją pasją jest pomaganie. Nie ma nic przyjemniejszego, jak uśmiech osób, którym mogłam pomóc. I gwarantuję – pomagam i będę pomagać dalej. Prace nad kolejnymi recepturami trwają!
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, śmiało odezwij się do mnie lub przejrzyj artykuły, które specjalnie dla Ciebie przygotowałam w sekcji Notatki farmaceuty.

Jestem przekonana, że ogromną część problemów skórnych możemy zniwelować lub zdecydowanie złagodzić. Potrzeba jedynie wiedzy o odpowiedniej i jednocześnie odpowiedzialnej pielęgnacji.

Marcin Herwichowski – MBA mgr inż., doświadczony menedżer, współzałożyciel i współwłaściciel marki DermECO.

Związany ze światem medycznym praktycznie od zawsze, a za sprawą studiów na Politechnice Poznańskiej połączony z inżynierią. Zdobyte wykształcenie na stałe już związałem z pasją zajmując kierownicze stanowiska w dużych firmach zajmujących się aparaturą medyczną, naukową i laboratoryjną. Korzystając z ciągłej chęci poszerzania wiedzy, ukończyłem studia podyplomowe MBA, co z pewnością pomogło mi ugruntować biznesowe i menedżerskie realia.

Promując zdrowy tryb życia (nawet jeżeli zabrzmi to nieco banalnie), można mnie znaleźć wśród aktywnie uprawiających sport, regularnie morsujących, czy dbających o zrównoważoną dietę.

Taki styl życia połączony z harmonią i naturalną pielęgnacją ciała chciałbym polecić wszystkim panom, choć nierzadko bagatelizujemy zagadnienia związane z dbałością o cerę, zdrowy wygląd, czy zdrowie. 

Możesz być pewna/pewien, że wkładając w nasze produkty pasję, precyzję podczas opracowywania nowych receptur i dbałość o doskonałą jakość surowców, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, by móc zaprezentować Tobie finalnie kosmetyk, który podoła nawet największym kobiecym i męskim wyzwaniom skóry u boku natury.

Nasza idea i cel…

Naszą ideą jest skuteczny skład o celowanym działaniu.

Głównym naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, które są bezpieczne zarówno dla skóry, jak i dla środowiska.
Chcemy przekazywać wiedzę, jak wybierać produkty skuteczne, naturalne oraz ekologiczne jednocześnie.

Dajemy z siebie 100%, byś mogła/mógł czuć się z nami wyjątkowo każdego dnia. 

Nie ma sensu robić czegoś, jeżeli nie robisz tego na 100%.
Dennis "Chip" Wilson